Co nás čeká od ledna do srpna 2020?


22.1. – středy „Zdokonalovací plavání“ 9 lekcí – pro předem přihlášené

31.1.- 2.2. Ledová Praha – přihlášení již proběhlo, podrobnosti k akci budou do 20.1.

22.2. – Běžky nebo pěšky – běžkařský či pěší výlet na Modravu ( společná doprava busem), pro děti i rodiče

21.3. Zažehneme ohně- akce ke 30. narozeninám Pionýra. Celodenní výlet, který ukončíme na tábořišti, kde v 16.30 zapálíme oheň. Toto zapalování bude probíhat po celé republice ve stejný den i čas. Následně pojedeme autobusem z tábořiště domů.

29.3. Pionýrská cukrárna – dopoledne výroba ( Projektový den Letem sladkým světem), odpoledne vás pozveme do klubovny na kávu, čaj a …

10.5. Turisticko - naučný výlet na Srní (turistika, návštěva vlčince) - autobusem, akce pro děti a rodiče

8.-9.5. Dvoudenní výlet s přespáním pod širým nebem. Putování po okolí, s batohem, vařením a spaním venku. Určeno pro Rangers a Robinsony a vedoucí či instruktory

5.-7.6. RESET Brno (republikové setkání pionýrů v Brně), nutné je počítat s uvolněním z pátečního vyučování, spaní ve vlastních stanech, cesta společně busem, určeno pro Rangers a Robinsony a vedoucí (cena bude přijatelná)

24.6. – tradiční zakončení roku turnajem ve hře Mölkky – po našem Žmolky, odpoledne, asi Kolonáda Klatovy

11.-25.7. Tábor – přihlášky budou co nevidět na stránkách. Platí ustálené pravidlo: na první týden jedou děti, které dokončily 3. třídu, od 4.třídy je 14.denní běh.

10.-14.8. Příměstský tábor


Další plánované akce ještě nemají stanovený pevný datum. Budeme je oznamovat zvlášť. Prosím, zapište si do kalendářů. Akce budeme s podrobnostmi připomínat v předstihu. Většina akcí bude finančně nenáročná.

Přihlašování: pokud nebude stanoveno jinak, tak vždy na tulácký e-mail, do předmětu napište jméno akce. Prosím, hlaste děti jednotlivě, společně lze přihlásit pouze sourozence a hlaste je na každou akci zvlášť. Nelze tedy přihlásit v jednom mailu na více akcí. Pokud je avizovaná platba za akci, jednoznačně upřednostňujeme převod na účet. Jednotlivé akce budeme připomínat, ale převážně prostřednictvím FB s odkazem na podrobnosti.

Designed by Z

Copyright © 2013. All Rights Reserved.